pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) dubara zarfında düzenışdoneş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş yapabilmek midein oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş yapabilmek o derece amelî bileğildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden prosedür dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein ya da oyunda elan bir araba silah gücü gibi hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan yeğin oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mevzi mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile mevzi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde mevzi vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Hile zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mevzi vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rağbet gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında dubara dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere temsil etmek midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her gün bir vadi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi vadi duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda mevzi vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca söz gibi görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat iletilmek yahut bir nesneyi nişan iletilmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir işin kendiliğinden olarak dokumalması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al