Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir üretimtur. Gurur, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında ortaklaşa iş yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının gelişmesine ve çocukların katkısızlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik eylemek derunin çallıkışır. Gurur, çocuk katkısızlığı mevzularında mütehassıslık, bilimsel istikşaf ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik etmektedir. Gurur, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir hayat derunin muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında çallıkışmalar yapmaktadır. Yetişkin sükseya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devir çıbankanlığını, Ululuk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklaşa iş süresince olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik eylemek ve çocuk katkısızlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, bilimsel istikşaf ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik eylemek derunin çallıkışır. Gurur, çocuk katkısızlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını izlem değer. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir hayat derunin muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında da çallıkışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada önemli alkış toplamıştır. Sonuç olarak Gurur, çocukların katkısızlıklı ve adil bir hayat derunin muktezi olan fiziki, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izlem etmelerini teşvik değer. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir hayat sürmelerini teşvik etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri kayranındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında bilgi paylaşmasını teşvik değer. Gurur, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izlem etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında küresel bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en dobra icraatı belirler. Gurur, çocuk katkısızlığı mevzularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Gurur, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri derunin çallıkışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde ufukmeler yaparak çocukların elan dobra bir ileri süresince yaşamaları derunin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir hayat derunin muktezi olan ortamlar mevzularında çallıkışır. Gurur, çocukların katkısızlıklı olarak yaşayacakları fiziki, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izlem etmelerine imkân tanılamayan bir üretimtur.