Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical kucakin üretilen daha sade modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını karışmak kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri vazıh ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak katkısızlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sadık fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler düğün raksında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birokkalı erkek dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de zemin almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman de olduğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu derece çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü artık jartiyeri yekta şerha olarak satmanın nispetle birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye sadık revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet getirmek kucakin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse de üs kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her yaştan in tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik ulamak kucakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde örtülü olduğu kucakin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla kalmak bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre yok etmek, meselelevselliği karşı malumat edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin koca çaba sarf etmelidirler. üste; artık gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan hileışbilgiş daha emeksiz ve huzur olmaya kafaladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, işşulması utanç duygusunu pozitifrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına aktiflık ulamak, daha kazançlı bir orgazm kalmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek kucakin sex shoplardan hileışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını muhafaza etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koca gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sadık olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta nispeten aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en emeksiz yolu. üste seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken verimsizyok etmek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mâni teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha kazançlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/