Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının üst tesisu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler süresince elektronik kolünde hareket göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birsonsuz elektronik bileşatır, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir kuruluş içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hareket göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kolündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını daimî olarak geliştirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Entegre Dünyası bâtınin bayağı önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve mahir bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve haklı ihtimam döndürmek bâtınin çdüzenışmaktadır. üste, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası hamil ve teknik servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde hareket göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden komünikasyon kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve jüpiter odaklı ihtimam anlayışı sunarak, elektronik kolünde öncü firmalar arasında nokta almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine yakışır çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/